Kategorie

IX Kongres Neurologia Medforum. Neurologia oparta na faktach

Strona www: www.neurologia2018.medforum.pl

Data rozpoczęcia: 20 Września 2018

Data zakończenia: 22 Września 2018

Miejsce: Polska

Miejscowość: Wisła

Kraj: Poland

Szanowni Państwo,

IX Kongres Neurologia Medforum odbędzie się w dniach 20–22 września 2018 roku w Wiśle. Nowością będzie udział wykładowców zagranicznych, wybitnych naukowców i znawców określonych tematów z obszaru neurologii. O ich nazwiskach i zakresie kompetencji będziemy Państwa informować od razu po przyjęciu przez nich zaproszenia. Wykłady będą tłumaczone symultanicznie na język polski. Organizacji tej części konferencji podjął się prof. Bartosz Karaszewski, kierownik Katedry Neurologii i Kliniki Neurologii Dorosłych w Gdańsku.

Jesteśmy przekonani, że wzorem lat ubiegłych, uda nam się zaprosić wielu cenionych przez Państwa polskich wykładowców. Podczas kongresu będziemy prezentować doniesienia z odbywających się wcześniej najważniejszych światowych kongresów neurologicznych oraz przegląd publikacji z najbardziej renomowanych czasopism neurologicznych.

Oprócz tradycyjnych sesji wykładowych i warsztatowych zorganizowane zostaną specjalne sesje dla lekarzy w trakcie szkolenia specjalizacyjnego, a także sesje studenckich towarzystw naukowych (STN). Zdajemy sobie sprawę z odrębnych potrzeb edukacyjnych lekarzy w trakcie specjalizacji i szczególnie zainteresowanych neurologią studentów. Mamy nadzieję, że nasza oferta przygotowana przez dr hab. Monikę Rudzińską, kierownika Katedry i Kliniki Neurologii w Katowicach, będzie interesująca nie tylko dla nich, ale także dla wielu doświadczonych lekarzy, stwarzając im możliwość przypomnienia sobie tych części neurologii, z którą nie stykają się codziennie.

Aby ułatwić uczestnikom kongresu dotarcie i opuszczenie Wisły organizator zapewnia dedykowane autobusy z dworców kolejowych: Katowice, Kraków i Bielsko-Biała. Autobusy będą skomunikowanie z pociągami przyjeżdżającymi i odjeżdżającymi m.in. z Gdyni, Lublina, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Tarnowa, Warszawy i Wrocławia.

Do zobaczenia w Wiśle.

Prof. Andrzej Szczudlik — Przewodniczący Komitetu Naukowego

Dr Maciej Matuszczyk — Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Kategorie